Glamping Tiny House Parc

Tiny House vlak aan het Wildpark

Geniet van een oase aan rust, een prachtig uitzicht en hoor het gehuil van de wolven! Vanop je terras geniet je van een prachtig uitzicht met zicht op onze Highland runderen.

Opening 2025: van 10/07 t.e.m. 30/08/2025, alle dagen.

Prijs per nacht vanaf: € 74.50 per persoon. Forfaitair minimum voor 1 nacht vanaf € 149.

Maximum 2 personen per overnachting.

Selecteer je verblijf!

Inbegrepen in de prijs:

  • Overnachting in een cosy Tiny House
  • Een lekkere ontbijtmand met (per persoon) een chocoladebroodje, een croissant, een stuk vers fruit, een yoghurtje, een fruitsapje en koffie of thee
  • PassHan ticket (Grot van Han + Wildpark)
  • Voordelig tarief op het bomenparcours Tree Experience: € 8,50/persoon
  • Tal van voordelen op het Domein zoals 15% korting in onze winkel en in onze restaurants


Praktische info

Onze Tiny House is goed uitgerust en gezellig gedecoreerd om je een rustig en comfortabel verblijf te garanderen, deconnectie gegarandeerd! Bij aankomst is het bed in de mezzanine opgemaakt om zo van een goede nachtrust te kunnen genieten. Er is elektriciteit aanwezig en er is een toilet op loopafstand. Wegens de speciale en uitzonderlijke locatie is er geen stromend water aanwezig. De auto kan vlak aan de Tiny House geparkeerd worden tijdens het verblijf. Voor de avondmaaltijd adviseren we om in het dorp (op ongeveer 10 minuutjes wandelafstand) iets te gaan eten. In de Tiny House zelf kan in verband met de veiligheid niet gekookt worden. ’s Ochtends wordt er een ontbijtmand voor de Tiny House klaargezet om de dag goed van start te kunnen gaan.

section.option.background.data.alt